The Retaliators

The Retaliators
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
The Retaliators
30 izlenme
The retailators, wfilmizle ekibinden sizler için seçilmiş olan başarılı korku ve gerilim filmlerinden biridir. Amerika Birleşik Devletleri tarafından hazırlanmış olan film, acı dolu bir babanın hikayesidir. Hristiyan bir papaz, yakın bir zamanda kızını toprağa vermiştir. Bu sıradan bir ölüm değildir. Onu birileri vahşice katletmiştir. Her ne kadar bugüne kadar günahları ve sevapları Tanrıya bırakmış olsa da bu sefer ona havale etmeyecektir. Hemen işe koyulur ve kızına bunu yapan katillerin peşine düşer. Tabi bu sırada son derece kirli işlere ve insanlara bulaşmak zorunda kalacaktır. Peki hedefine ulaşmayı başarabilecek midir?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.