The Rescue

The Rescue
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
The Rescue
72 izlenme
Belgesel, dram, gerilim ve gizem türündeki The Rescue adlı filmde mahsur kalan insanların kurtarılışı anlatılmaktadır. Kuzey Tayland’da bulunan mağaraların birine giren on iki çocuk ve koçları beklenmedik şekilde mahsur kalır ve yapabilecekleri bir şey yoktur. Durumu öğrenen acil kurtarma ekibi olay yerine gider ve aniden su basan mağaraya girmek için hazırlık yapmaya başlarlar. Daha önce kullanmadıkları malzemeleri alarak son zamanların en riskli dalışını yapacaklardır. Birçok kişi nefeslerini tutarak mağarada kalanların kurtarılmasını beklemektedirler. İlk kez bu kadar derin dalış yapacak olan kurtarıcılar dalmaya hazırlanırlar.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.