The Replacement

El sustituto
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
The Replacement
98 izlenme
Deneyimli bir polis memuru olan Andres görevini teslim etmek için yeni müfettişi beklerken gelen haberle şaşırır. Müfettiş küçük bir deniz kasabasında ölü bulunmuş olay yerinde fotoğrafları bile çekilmiştir. Görevine devam etmek zorunda kalan Andres bu sefer müfettişin ölümünü çözmek için yola çıkar. Müfettiş ile ilgili sorunları çözmeye çalışırken topladığı ipuçları her defasında ona yeni bir kapı açıyor ve indiği derinlik onu tehlikeli bir yola sokuyordur. Araştırmalarına devam ettiğinde eski bir Nazi’nin ikamet ettiği otele gelmiştir. İşler bu noktadan sonra karışmaya başlayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.