The Passenger

La pasajera
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
The Passenger
131 izlenme
Minibüsün biri içinde yolcularıyla birlikte kendi güzergahında ilerlemektedir. Her şey sorunsuz ilerliyordur başta. Lakin gece yolda giderlerken karşılarına bir gezgin çıkar ve minibüs onlara çarpar. Hem yolcular hem de şoför bir anda arabadan inip çarptıkları adama bakarlar. Adamı yanlarına aldıktan sonra en yakındaki hastaneye gitmeye karar verirler. Hep birlikte tekrar yola çıkarlar. Yalnız bu minibüsün bir kuralı vardır. O da yaralının yanına oturmamaktır. Yolculardan hiçbiri koşul ve durum ne olursa olsun yaralı adamın yanına oturamaz. Peki bu kuralın nedeni ne ve adamı kurtarabilecekler mi?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.