The Outfit

The Outfit
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
The Outfit
92 izlenme
Leonard, İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan sakin bir hayata sahip bir terzidir. İşini severek yapmaktadır ve bu sevginin meyvesini de birçok çevrede ünlü bir terzi olarak tanınması ile yemiştir. Ancak terzilik konusundaki bu kariyerine kara leke sürecek bir olayın içine çekilir. Genelde varlıklı müşterileri olan Leonard'ın, daimi müşterilerinden biri de yer altı dünyasının ünlü isimlerinden biri olan bir gangsterdir. Ancak bu gangsterler onun başına iş açacaktır. Bir gece, aranan iki suçlu , Leonard'ın kapısını çalar ve ondan yardım ister. Tamamen iyi niyetle hareket eden Leonard, bu dakikadan itibaren alakasının bile olmadığı bir suç dünyasının içine çekilecek ve kendisini büyük bir oyunun içerisinde bulacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.