The Nanny’s Night

The Nanny’s Night
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
The Nanny’s Night
92 izlenme
The Nanny's Night, korku dolu anlara şahit olacağımız bir korku gerilim filmidir. Bu filmde baş rolde göreceğimiz bir kadın kendini akıl almaz olayların içerisinde bulacaktır. Öncelikle baş kahramanımız olan Bianka'yı bir tanıyalım, Bianka şimdilerde boşta gezen bir kadındır. Bir geceliğine olmak üzere bir iş teklifini kabul eder. Bu bir bebek bakıcılığı görevidir. Fakat kendisini bir ruhani karmaşa içerisinde bulur. Bir tür şeytana tapan bir örgütün içerisinde ayinlere şahit olacaktır. Peki yoksa bu örgütün kurbanı olarak bahsettiğimiz bebek mi seçilecektir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.