The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
The Map of Tiny Perfect Things
162 izlenme
Filmde, zaman döngüsü içerisinde sıkışıp kalmasına rağmen burada mutlu bir hayat süren Mark isimli bir gencin; Margaret ile tanışmasının ardından yaşadığı olaylar konu alınıyor. Tekrar tekrar aynı günü yaşayan Mark, bu günlerden birinde aynı kendisi gibi zaman döngüsünün içerisinde sıkışmış esrarengiz bir kız olan Margaret ile karşılaşır. Bir süre sonra döngünün içerisinden çıkabilmek için işbirliği yapmaya karar veren ikili, yaşadıkları günü mükemmel yapan şeyleri keşfetmeye karar verir. Hapsoldukları bu günlerden nasıl çıkacaklarını bulmaya çalışan ikili, bu sırada farklı bir bağ kuracaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.