The King’s Man: Başlangıç

The King's Man
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
The King’s Man: Başlangıç
20 yüzyılın erken dönemlerinde dünyayı korumak için bir araya gelmiş olan ve çok özel eğitimler ile dünyayı gizli bir şekilde koruyan Kingsman (Kralın Adamları) organizasyonu birbirinden başarılı ajanlar yetiştirmektedir. Fakat Kingsman henüz belki de şu ana dek görmedikleri kadar büyük bir tehditle de karşı karşıya gelmek üzerelerdir. Çünkü bazı aç gözlü iş adamları ve politikacılar yeni bir dünya savaşı başlatmak ve bu savaşla da ceplerini silah satarak ya da anlaşmalar yaparak doldurmak istemektelerdir. Bunu haber alan özel ajanlar ise çoktan harekete geçmişlerdir bile!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.