The King’s Daughter

The King's Daughter
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
The King’s Daughter
Fransının meraklı halkı La Havre Limanı'nda heyecanlı bir şekilde beklemektelerdir. Çünkü Fransa Kralı XIV. Louis kafayı ölümsüzlüğe takmıştır ve bu yüzden de Yevs adında bir bilim insanını açık denizlerde kendisine ölümsüzlüğü sağlayacak yaratıkları bulması için görevlendirmiştir. Yevs ise bu özelliği krala verebilecek biri ölü biri de diri iki canlı ile Fransa’ya dönmektedir. Ancak Fransa Kralı XIV. Louis böylesine tehlikeli bir takıntının kendisine ne sonuçlar getireceğinin henüz farkında bile değildir. Fransa Kralı XIV. Louis gerçekten de bu iki deniz yaratığı sayesinde ölümsüzlüğü elde edebilecek midir? Yoksa bu canlılar yüzünden kralın başına gelecek sorunlar mı vardır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.