The Infernal Machine

The Infernal Machine
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
The Infernal Machine
55 izlenme
Tek başına yaşamayı seven ve sessiz bir yaşam süren yazar Bruce Cogburn'ün takıntılı bir hayranı, saklandığı yerden çıkararak yazarı kaçabileceğini düşündüğü bir geçmişle yüzleşmeye ve onlarca yıl önce yaşanmış olayları açıklamaya zorlar. Cogburn'ün karşılaştığı manipülasyon ve zihinsel işkencenin arkasındaki adamı arayışı, her şeyin göründüğü kadar net olmadığı ve geçmişteki eylemlerin ciddi sonuçlara yol açabileceği korku ve tehlikeyle dolu duygusal bir hız trenine yol açar. Bu yolda geçmişiyle yüzleşen ve zorlu bir mücadeleye giren Cogburg, farklı yollar arasında kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.