The Heroics

Les Héroïques
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
The Heroics
224 izlenme
Michel , artık genç sayılmayacak yaşlarda ancak ruhu hala çocuk kalan bir motorsiklet tutkunudur. Onun tek hayali motorsikletlerdir. Onlarla yatıp onlarla kalkar , hayallerini yeni motorlar süsler. Çılgın ruhlu bu adamı hayata bağlayan şeylerden biri de oğlu Leo'dur . Onunla son derece samimi bir baba oğul ilişkileri vardır. Leo'nun haricinde güven duyduğu bir arkadaş çevresine sahiptir ve onlarla biraz çılgın biraz sıradan bir hayat sürer. Ancak kısa bir süre önce başına bir iş almıştır. Eski sevgilisi ondan hamile kalır ve bir bebek dünyaya getirir. Ona bakma görevi Michel' e kalır. Artık Michel , bu çılgın ve düzensiz hayatından uzaklaşıp kendine biraz çeki düzen vermek ve iyi bir baba olmaya çalışmak zorunda kalacaktır .
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.