The Gray Man

The Gray Man
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
The Gray Man
199 izlenme
CIA’de çalışan Donald Fitzroy hapishanedeki katil olan Gentry’i görmeye gitmiş ve onun için çalışması adına ona iş teklif etmiştir. Bu teklifin karşısında özgürlüğü sağlanacağını duyunca kabul etmiş ve yeni gizli ismi Six ile göreve başlamıştır. İlk görevinde ulusal güvenlik sırlarını açığa çıkardığı için birini öldürmesini isterler. Six aldığı ilk görevin oldukça basit olduğunu düşünür fakat adama herkesin içinde saldırır ve onu yaralar. Ölmeden önce yine birkaç sırrı açığa çıkarır ve şifreli bir sürücü verir. Sürücüyü alan Six onu Prag’daki eski işleyiciye gönderir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.