The Glorias

The Glorias
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
The Glorias
232 izlenme
Gloria Steinem’in babası bir antika satıcısıdır ve Gloria babasından aşırı derecede etkilenmiştir. Annesi ise kızının bu tutumunu hiç sevmemiş hatta yapmacık bulmuştur. Aradan geçen birkaç yılın ardına anne ve babası ayrılan Gloria bu duruma çok üzülmüştür hatta bu durum yüzünden de depresyona girmiştir. Bu dönemde annesine de bakmak zorunda kalan Gloria, annesine yazılmış olan ve başka bir erkekten gelen aşk mektuplarını bulduğunda ise Gloria’nın hayatı sonsuza dek değişecektir. Gloria’nın annesi için yazılan mektupları bulması Gloria’nın hayatını nasıl değiştirecektir? Gloria’nın anne ve babasının ayrılmaları genç kadınının hayat döngüsünü ne yönde değiştirecektir? Gloria ebe beyinlerinin ayrılmasında hangi tarafı suçlu bulmuştur?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.