The Girl in Cabin 13

The Girl in Cabin 13
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
The Girl in Cabin 13
77 izlenme
Genç çift, üç maskeli adam kabinlerinin kapısında belirdiğinde hayatta kalmak için belli bir savaş vermek zorunda kalırlar. Görünüşte hiçbir sıkıntı olmayan bir akşamda, üç maskeli adamın onları takip etmesini fark etmesinin ardından genç kız ve sevgilisi ıssız kabinlerinde mahsur kalırlar. Hayatları normal ve monoton geçen çift geldikleri gözlerden uzak bu küçük kabinde romantik ve uyumlu bir akşam geçireceklerini umarlar. Influencer olan kız çok beğendiği sıcak ortamın resimlerini çekmeye başlar. İnternete yüklemek amacıyla açtığı resimlerden birinde arkadaki cam kapıda duran maskeli adamı görür. Bunun ardından evden kaçmaya karar veren çifti her yöneldikleri kapının dışında bu üç maskeli adam onları beklemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.