The Forgiven

The Forgiven
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
The Forgiven
112 izlenme
İngiliz bir çift bir partiye davet edilir. Parti lüks bir villada geçekleşecektir. İngiliz çift davet üzerine partiye giderler. Partinin yeri Fas’tır ve villanın bulunduğu yerde Yüksek Atlas Dağlarıdır. Çift hafta sonlarını burada geçireceklerdir. Partiye katılan çok fazla insan vardır ve bu insanların her biri farklı görüşlere ve farklı inanışlara sahiptirler. Çiftin tanıdıkları da vardır partide. Her şey normal bir şekilde gerçekleşip bitecek diye düşünülürken ani bir kaza orada bulunan herkesin hayatını derinden etkiler. Hafta sonu tatili bir anda bambaşka bir hal alır.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.