The Fallout

The Fallout
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
The Fallout
101 izlenme
Yatak odalarından çıkmaktan korkan iki yakın arkadaş olan Vada ve Mia, acılarını dünyada pozitif yanından bakamadıkları ve bunu değiştiremeyeceklerini fark ettikleri için başlarından geçen trajik bir olayı anlatmaktadır. Üç gencin hayatlarının sonuna kadar sürekli değiştiğini düşünen bir dünyada iyileşmek için asla doğru yolda ilerlemeyen ve çoğunlukla kafalarının allak bullak olduğu bir yolda başıboş gezinirken bu üç genç arasından adı konmayan ve nasıl olduğu anlaşılmayan bir bağ oluşur. Peki bu yolculukta onları neler bekliyor?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.