The End of Us

The End of Us
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
The End of Us
223 izlenme
Büyük uğraşlar verse de hayalindeki kariyere hala erişememiş bir aktör olan Nick, kısa süre sonra gerçekleşecek bir tv şovunun seçmelerine çalışmaktadır. Sevgilisi Leah ile aynı evde yaşayan Nick, sevgilisi evde yokken çalışmalarının daha verimli geçtiğini düşünmektedir. Öyle ki işteki yorucu bir günün ardından eve gelen Leah, Nick’e ne kadar yardımcı olmaya çalışsa da ikilinin arasındaki gerginlik büyük bir kavganın habercisi olacaktır. Kısa süre sonra kavga eden ikili, artık birbirlerine uygun olmadıklarını düşünerek ayrılmaya karar verir. Ancak önlerinde büyük bir engel vardır. Dünya genelinde COVID-19’un patlak vermesi nedeniyle uygulanan karantinalardan dolayı çift, ayrılamaz. Bununla kalmayıp tüm bu karantina sürecini aynı evin içerisinde geçirmesi gereken çift, bir süre sonra ilişkilerini yeniden gözden geçirmeye karar verecektir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.