The Dry

The Dry
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
The Dry
111 izlenme
IMDb: 6.9
The Dry, federal bir ajan olan Aaron Falk, karısı ve çocuklarını öldüren bir katilin cenazesine gitmektedir. Luke isimli katil aynı zamanda Falk’ın çocukluk arkadaşıdır. İsteksiz olarak memleketine dönem zorunda olan Folk cenazeye katılır. Memleketinden ayrılalı 20 yıl geçmiştir. Memleketinden ayrılmak istese de buradan ayrılamaz ve geçmişi araştırmaya başlar. Cinayetleri ve geçmiş yaraları delmeye başlar. Falk’ın geçmişi bu kadar deşmesi etrafı tarafından hoş karşılamaz. The Dry devamında Falk’un geçmişinde kendisine yara açan başka bir cinayet ile karşılaşır. 17 yaşında öldürülen Ellie Deacon davasıdır. Bu dava ile diğer cinayet arasında bağ olduğunu keşfeder. Bu keşif ortaya çıktıkça toplumun öfkesi ve saldırganlığı artmaktadır. Folk sakin kalarak delilleri bulmalıdır. Fakat Folk’un zamanı daralmaktadır. Cinayetleri çözmeye başladıkça kasabanın sır perdesi kalkmaya başlar. Bu durumdan hoşlanmayan tehlikeli insanlar vardır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.