The Curse of Bridge Hollow

The Curse of Bridge Hollow
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
The Curse of Bridge Hollow
58 izlenme
Filmde Sydney adında bir genç kızın macera dolu günleri anlatılmaktadır. Artık cadılar bayramı çat kapı yaklaşmıştır ve Sydney bu cadılar bayramında deli gibi eğlenmeye kararlıdır. Cadılar bayramında eline gizemli bir tablet geçtiğinde Sydney ne yaptığının farkında değildir. Yaptığı şeyden ötürü bir anda şehrin ortasına iskeletler ve palyaçolar inip insanları korkuttuğunda olanlar Sydney’i şaşkına çevirir. Sydney yaptığı şeyi düzeltmek adına lisede öğretmen olan babasından yardım istemeye karar verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.