The Box

The Box
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
The Box
21 izlenme
The Box, banliyöde ikamet eden bir çiftin bir gün ansızın kapılarına bırakılan gizemli bir kutuyla karşılaştıkları olayı ele alır. Wfilmizle ile tanıyacağımız çiftin, tahta kutuyu kapının önünde bulması ve kutuyu açmasıyla durum oldukça zorlu bir hal almaktadır. Kutunun içerisinde yer alan notta düğmeye basıldığında kazanabilecekleri 1 milyon dolar olduğu yazar. Fakat aynı zamanda bu kazanç tanımadıkları bir kişinin hayatına mal olacaktır. Çift, bu zorlu kararı yalnızca 24 saat içerisinde vermelidir. Norma ve Arthur kaldıkları bu ikilemde gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.