Thar

थार
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Thar
88 izlenme
Rajasthan’ın Munabo kasabasında yaşanan bir dizi cinayet, Müfettiş Surekha Singh ile bir antika satıcısı olan Siddharth’ın yollarının enteresan bir şekilde kesişmesine neden olacaktır. 1985 yılında, Munabo köyünde bulunan bir eve soygun gerçekleştiren bir çete, anne ve babayı öldürürerek evdeki her şeyi ele geçirir. Yaşanan trajik olaydan tam bir gün sonra ise kasabada işkence edilerek öldürülmüş bir ceset bulunduğunda; Müfettiş Surekha Sing harekete geçecektir. Yardımcısı Bhure ile olayları araştırmaya başlayan ikili, buldukları ipuçlarıyla birlikte iki olayın birbiriyle alakalı olabileceğini düşünmeye başlar. Bu sırada kasabaya gelen Siddharth adında bir antika satıcısı, istemeden de olsa kendisini bu soruşturmanın içerisinde müfettişe yardım ederken bulacaktır. Beklenmedik bir şekilde yolları kesişen ikili, büyük bir suç ağını ortaya çıkarmak üzeredir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.