Tesla

Tesla
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Tesla
183 izlenme
Yıllar 1893’ü gösterdiğinde Tesla bir bayan arkadaşı ile paten sürmeye başlar. Daha sonra bir kişi onu kedisini severken çıkan elektriği gördüğünü iddia eder. Bundan yaklaşık 9 yıl önce 1884 yılında Tesla, Thomas Edison için çalışmaktadır. Herkes Edison’un hiçbir şeyi onaylamamasının sebebini karısının ölümü ile ilgili olduğunu düşünürler. Bu sırada anlatıcı araya girer ve durumun bununla alakası olmadığını söyler. Tekrar teslaya döner ve çok fazla fotoğrafının olmadığını söyler. Onun okul hayatı ve çocukluğundan bahseder ve hayatını derinlemesine inceler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.