Teksas’ta Ölüm- Death in Texas

Death in Texas
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Teksas’ta Ölüm- Death in Texas
261 izlenme
IMDb: 5.6
Billy Walker (Ronnie Gene Blevins), Texas’da hapishaneden çıkıyor ve memleketi El Paso’ya geri dönüyor. Dönüşünde annesi Grace’in (Lara Flynn Boyle) karaciğer yetmezliğinden dolayı yavaşça öldüğünü ve organ nakli listesinde oldukça aşağılarda yer aldığını öğreniyor. Annesi, organ nakli ile belki iki aydan daha uzun yaşayabilir. Annesinin bu rahatsızlığı, Billy’nin erken çıkarılmasının tek sebebi. Soğuk ve şiddetli bir karakteri olan Billy, karaborsada bir karaciğer alabilmek için para toplamak amacıyla suç işlemeye başlıyor. Eskilerden tanıdığı olan bir uyuşturucu tacirini soyuyor ve cinsel kölelik amacıyla kaçırılmış kadınları serbest bırakıyor. Ancak hâlâ paraya olan ihtiyacı devam etmekte. Bu esnada Grace yerel bir hastaneye kaldırılıyor ve kaldırıldığı hastanede John (Stephen Lang) isimli hassas bir hemşireye âşık oluyor. John ise hayatı henüz mahvolmuşken tekrar toparlanmaya çalışıyor. Her ne kadar birbirlerine uyumsuz gözükseler de John, Grace’in daha önceki olağan aşk maceralarından daha iyi bir seçenek.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.