Ted K

Ted K
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Ted K
267 izlenme
IMDb: 6.1
Ted Kaczynsk'nin hayatını konu alan 2020 biyografi, suç ve dram filmi olan Ted K filmi 2022 yılı yapımı İmdb'den 6.1 puan almış bence eleştirilere oldukça açık bir filmdir. Filmde, matematik uzmanı ve profesör olan Ted kendisine çok iyi bir öğrenci olması için kurulan baskıdan ve hayatın teknolojik bir yere doğru gitmesinden oldukça olumsuz etkilenip Asosyal olması konu alıyor. Karşılaştığı durumdan oldukça huzursuz olan genç adam bu durum karşısında insanlardan uzak Montana dağlarında tek başına mütevazi ve sessiz bir hayat sürdürmeye başlar. Zaman içerisinde doğa ile iç içe kalmasına neden olan durumlardan kurtulmak için kendi çapında bazı bilimsel çalışmalar yapar ve bu çalışmaları sonucu tüm ülkeyi harakete geçirecek bazı eylemler yapar. Filmde Sharlto Copley'in oyunculuğu resmen büyüleyici idi. Filmi izlemenizi tavsiye ederim. 7/10
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.