Taylor Tomlinson: Look at You

Taylor Tomlinson: Look at You
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Taylor Tomlinson: Look at You
66 izlenme
IMDb: 7.3
Taylor Tomlinson, bu yapıtında kendisini konunun merkezine alarak biraz gülmeceli biraz ders verici küçük hikayeler ile çıkıyor karşımıza. Taylor'ın bir iki senesine mal olan ve neredeyse tüm insanlığı maddi, manevi ve psikolojik etkileriyle sarsan pandemi sürecinde, yaşadığı gerginlikleri hatta marihuana gibi zararlı maddelerle bile nasıl bir mücadeleye giriştiğini anlatıyor bizlere. Her ne kadar işi espriye vursa da gösterinin ilerleyen dakikalarında yer yer kendi akli dengesi üzerinden de küçük dokundurmalar yaparak izleyiciyi hem kendine çekiyor hem de yaşadığı zorlu süreçler üzerine insanı düşünmeye itiyor. Psikolojik etkilerin yanı sıra, bunlarla mücadele edebilmek için kullandığı ilaçlar, antidepresanlar , uyku haplarından da aldığı desteği bizlerle paylaşmaktan çekinmiyor. Onun bu esprili anlatımla kurduğu cümlelerde, belki de hepimiz kendimizden birer parça bulabiliriz.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.