TAU

Tau
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
TAU
256 izlenme
Julia karakteri, zamanında günlerini sokaklarda geçiren bir serseridir. Bir gün bir deney için alıkonulur. Artık bir esirdir. Onu esir tutmalarının asıl sebebi, ölümcül bir deney için kobay olarak kullanma fikirleridir. Esir olduğu süre boyunca onun kaçmasını engellemek için bir robot tarafından gözetim altında tutulacaktır. Bu robotun adı, Tau'dur. Tau, son derece ileri teknoloji ile donatılmış üstün zekaya ve beceriye sahip bir yapay zekadır. Tau'nun gözetimi altında kalacağı bu süreçte bulunduğu yerdeki duvarlar da adeta dev bir ekrana benzer. Uzun yeşil çimenlerden, uzayın derinliklerine kadar birçok görsellerin yer aldığı ekranlardır bunlar. Şimdi Julia , buradan çıkıp özgürlüğüne kavuşabilmek için bu yapay zeka ile bağlarını kuvvetlendirecektir. Kendinden önceki altı denekle aynı kaderi paylaşmamak için yapabileceği tek şey budur. Böylece bizler de , bu filmi izlerken, insan kabiliyeti ile yapay zekanın gücünün yarışına tanık olmuş olacağız.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.