Tatil Zamanı

Vacation
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Tatil Zamanı
74 izlenme
National Lampoon's Vacation'da (1983) bir vizyon sahibi olan babası Clark Griswold'un izinden giden oğlu da çalışkan bir aile babası olan Rusty Griswold, karısı Debbie ile kaliteli zaman geçirmek istemektedir. İki oğulları Kevin ve James çocukluk anılarının yerini, heyecan verici Walley World'ü tekrar ziyaret etme fikriyle, Rusty, kiralık Arnavut SUV'larında ülke çapında unutulmaz bir gezi önerisiyle ailesini şaşırtmaya karar verir. Bununla birlikte, Griswold'lar ciddi bir aile bağı için yola çıktıklarında, bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Bazı küçük aksilikler Rusty'nin mükemmel bir aile tatili yaratma planlarını bozabilir!
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.