Tammy Faye’in Gözleri

The Eyes of Tammy Faye
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Tammy Faye’in Gözleri
272 izlenme
Tammy Faye Bakker ile kocası Jim sıfırdan başladıkları programlarında dünya çapında sevilmeyi çok kısa bir süre başarırlar. Birlikte hazırladıkları bu televizyon programının merkezini ise insan sevgisi ve din oluşturmaktadır. Herkesi sev ve bağışla mesajını veren program bir anda milyonların vazgeçilmezi olur ve Tammy’de herkes tarafından çok sevilir. Ancak kader ağlarını Tammy ve eşi için çok hızlı örer ve bir anda ortaya atılan skandal iddiaları yüzünden Tammy ve eşi bu ünlerini kaybederler. The Eyes of Tammy Faye filmi ise bu olayı başından sonuna kadar anlatacak ve en yükseklerden Tammy ve eşinin en aşağılara nasıl geldiklerini gözler önüne serecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.