Tam Sana Göreyim

Ich bin dein Mensch
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Tam Sana Göreyim
Alma ve Tom isimli birbirine aslında çok yabancı olan ikiliyi merkezine alan yapımda Alma başta takındığı sert ve soğuk tavrı unutmayı ve hayata farklı gözlerle bakmayı öğrenirken, bir yandan da Tom aslında kim olmadığının farkına varacaktır. Pergamın Müzesi bilim insanlarından Alma kendi birimine daha fazla finansal destek alabilmek için hiç istemese de bir bilim projesine dahil olduğunda, özel olarak tasarlanmış olan ve yapay zekaya sahip olan Tom adındaki bir robotla uzunca bir süre aynı evde yaşamaya başlar. Bu tuhaf durum ise birçok hüzünlü ve bazen de duygusuz anı beraberinde getirecek ve hem Alma hem de Tom için inanılmaz bir olaya dönüşecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.