Talihsiz Serüvenler Dizisi

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Talihsiz Serüvenler Dizisi
48 izlenme
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events, kahkahalara boğularak gülmekten kendimizden geçeceğimiz bir aile komedisidir. Her şey bir evde çıkan büyük bir yangın sonrasında başlar. Bu yangında ebeveynleri ölen üç kardeş, bundan sonra anne babalarından kalacak olan yüksek miktardaki mirasın ortakçıları olacaktır. Aralarından Kont Olaf isimli baş kahraman, filmin sürekli başını belaya sokan ve kendine olduğu gibi etrafına da dert olan karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Onun ve çevresindekilerin başına gelecek olan türlü maceralar ise filmimizin ana temasını oluşturacak.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.