Tadap

तड़प
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Tadap
44 izlenme
Ishana, manevi babasıyla küçük bir kasabada yaşamaktadır. Aşk hakkında hiçbir şey bilmiyordur ve buna ihtiyacı olduğunu düşünmesede başına geleceklerden habersizdir. 4k formatındaki bu filmde Ramisa ise ilçe vekilinin kızıdır ve kendi kendine bir hayat yaşamaktadır. Londra'da okuduktan sonra tatil için şehre dönmüştür. Ishana'yı görür görmez etkilenen bu kız hemencecik onun yanına gelir. Ishana aşk hakkında hiçbir şey bilmese de çok geçmeden ona âşık olur. Ancak gerçek ortaya çıkınca aşklarını yaşamak göründüğü gibi kolay olmayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.