Synapse

Synapse
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Synapse
140 izlenme
Synapse, gerçek dünyadan farklı işleyen bir evrendir. Synapse’da, hatıra ticareti yapılmaktadır. Bu doğaüstü evrende hatıralar, alınıp satılabilen, ticareti yapılabilen, somut bir şeydir. Frank, Synapse’da hatıra tüccarı olarak çalışmaktadır. Günlerini başkalarının hatıralarına bakarak geçiren Frank, bir gün, enteresan bir olayla karşılaşır. Frank, başka bir adamın bedeninde, kendisini, kendisine ait olan hatıraları bulur. Bu, normal şartlarda olması mümkün olmayan bir olaydır. Şoka uğrayan Frank, bu olayın nedenini anlamak için harekete geçer. Bu sırada Synapse ajanları, Frank’i fark eder ve kendisine ait hatıraların başka bir bedende olmasından rahatsız olur. Frank, bu enteresan olayı çözmeye çalışırken, aynı zamanda hayatı pahasına Synpase ajanlarından kaçmak zorunda kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.