Superhost

Superhost
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Superhost
181 izlenme
Takipçi sayıları azaldıkça, gezi blogerı olan Teddy ve Claire süper ev sahipleri hakkında viral bir içerik üretmeye karar verirler. Ev sahipleri Rebecca ise yüksek bir izlenmeden ziyade bir iş birliği istemektedir. Teddy ve Claire bloger olmalarının yanı sıra aynı zamanda evliliğin kıyısındaki bir çifttir. İşleri, Rebecca’dan kiraladıkları villayı gezmektir. Süper ev sahipleri Rebecca sıra dışı ve ıssız davranışlar sergiler. İkili, takipçi sayılarının daha fazla düşmesini istemedikleri için odaklarını Rebecca’ya çevirirler. Bir gün işsiz kalan başka bir ev sahibi, Vera, Teddy ve Claire ile yüzleşmek için eve gelir. Rebecca rahatsız ederek ve şiddetle Vera’yı evden atmayı başarır. Yoksa Rebecca’nın ikinci bir işi mi vardır?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.