Supercool

Supercool
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Supercool
57 izlenme
Kanada, Finlandiya ve de Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı olan sürükleyici bir film daha: Supercool. Supercool, wfilmizle ekibinin çalışmaları ile derlenmiş bir aksiyon ve macera filmidir. Baş kahramanımız olan Neil, az çok bilindik bir sanatçıdır. O, uzun zamandan beri kendisinden daha popüler olan genç kız Summer'a bir şeyler hissetmektedir. Neil'in en yakın arkadaşlarından biri olan Gilbert, Neil'i, Summer'a bir davette bulunması için gaza getirir. Sonunda hepsi bir kutlama gecesinde buluşurlar. Gecenin sonunda Gilbert, herkesin bir dilek tutmasını ister ve bu dileğin gerçekleşeceğini söyler. Neil, Summer'ın gözüne girebilmeyi diler ve ertesi sabah uyandığında Summer'ın gözünde bir kahraman olarak gözlerini açar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.