Süper Köpek ve Turbo Kedi

StarDog and TurboCat
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Süper Köpek ve Turbo Kedi
275 izlenme
IMDb: 5.0
1969’da normal bir köpek olan Buddy uzaya gönderilmiş ve orada geçirdiği nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı süper kahramana dönüşmüştür. 50 yılı aşkın bir süredir uzayda kalan Buddy ne kadar süper kahraman güçleri olsada aklını birazcık gerideydi. Dünyaya inanan Buddy daha önce hiç görmediği bir senaryoyla karşılaşır ve artık insanların en yakın dostları hayvanlar değillerdir. Kendisine bu olay zincirini çözmek için bir yardımcı arayan Buddy şans eseri Felix ile karşılaşır, kedi olduğu için ne kadar istemese de yardımı paha biçilmezdir. Baş düşmanları bir hayvan avlayan polistir. İkilimizin amaçları olayları çözmek ve hayvanları korumaktır. Buddy ve Felixn muhteşem maceraları sizlerle. İyi Seyirler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.