Summering

Summering
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Summering
30 izlenme
Wfilmizle ailemizin sunduğu sakin ilerleyen ancak izledikçe sonunu merak edeceğiniz için git gide sizi kendine çeken bir macera filmi: Summering. Filmin baş kahramanı olarak göreceğimiz dört küçük kız çocuğu ile tanışıyoruz. Bunlar yavaş yavaş ortaokul derecesine gelmiş ve okulların açılması için gün saymaktadır. Ancak o gün gelmeden birkaç gün önce onları küçük bir serüvenin beklediğinden henüz haberleri yoktur. Peki kızların başına neler gelecektir? Başlarına gelen aksilikten okullar açılmadan kurtulmayı başarabilecekler mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.