Sultan

सुल्तान
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Sultan
270 izlenme
IMDb: 7.1
Küçük bir kasabada yaşayan ve çocukluğundan bu yana güreşle ilgilenen Sultan kasabanın zorlu şartları ve çevresinden destek görememek sorunuyla başa çıkmak ister. Zorlu şartlarla antreman yapan Sultan kasabadaki herkesi yener hala gelmiş ve artık kasabanın dışına çıkması gerektiğini düşünmektedir. Büyük şehre giden Sultan adaptasyon sorunları yaşamaktadır. Bir süre sonra maçlara çıkar ve şehir tarafından artık Sultan ismi dilden dile dolaşmaktadır. Kendi küçük kasabasından olan Aarfa’yla şehirde karşılaşıran ve beraber zaman geçirmeye başlayan Sultan ve Aarfa arasında bir süre sonra duygusal bir bağ oluşur. Duygusal ve bir o kadar aksiyon dolu Sultan filmi tüm izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmış bir yapımdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.