Still/Born

Still/Born
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Still/Born
104 izlenme
Wfilmizle sitemizin bu korku ağırlıklı filminde yeni doğum yapan bir anne ve doğumdan sonra başlayan paranoyak davranışları… Marry ikiz bebekler doğurmuştur fakat birisi ölür. Bunun ve doğumun yarattığı tramvayla Marry de yeni ve tehlikeli bir düşünce belirir: bebeğini öldüren doğaüstü bir güçtür, diğer bebeğini de öldürmek istiyordur ve her ne pahasına olursa olsun bebeğini kurtarmalıdır. Bebeği Adam’a bakarken aynı zamanda onu bu güçten de koruyan Marry’i korku dolu geceler ve şüphe dolu günler beklemektedir. Gittikçe daha da derin şüphelere ve düşüncelere kapılan Marry’nin verdiği bu sonu gelmez mücadelenin bir sonu gerçekten yok mudur?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.