Stajyer

The Intern
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Stajyer
106 izlenme
70 yaşında emekli bir dul olan Ben, emekli hayatından sıkılır. Bir çevrimiçi moda perakendecisine kıdemli stajyer olmak için başvurur ve pozisyonu alır. Şirketin kurucusu, yorulmak bilmeyen, azimli, sürekli bir şeyler talep eden, dinamik bir işkolik olan Jules Ostin'dir. Ben onun stajyeri oldu, ancak bu nominal patron ona iş vermeye hiç niyetli değil ve bu sadece vitrin giydirme görevidir. Bununla birlikte, Ben patronuna kendinin oldukça yararlı olduğunu ve bundan daha fazlası, bir destek ve bilgelik kaynağı olduğunu kanıtlıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.