Spiral: Testere Devam Ediyor

Spiral: From the Book of Saw
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Spiral: Testere Devam Ediyor
207 izlenme
Bir suç dehası, Spiral’deki çarpık bir adalet şeklini salıverir. Testere serisinin dehşet verici yeni bölümü. Babasının gölgesinde çalışan, saygıdeğer pir polis dedektifi Ezekiel Banks ve onun çaylak partneri şehrin ürkütücü geçmişini korkunç bir şekilde hatırlatan tüyler ürpertici cinayetlerle ilgili bir soruşturmanın sorumluluğunu üstlenir. Farkında olmadan derin bir gizemin içine çekilen Zeke, kendisini katillerin hastalıklı oyunlarının ortasında bulur. Film tabii ki bir tuzakla başlıyor. Bir polis, hırsızın birisini kadının çantasını kapıp tünellere doğru götürdüğünü görür. Adam daha sonrasında kendisini bir mekanizmanın içinde bulur. Onu oraya koyan adam aslında kimseyi öldürmediğini iddia etmektedir ve bu çıkmazdan kaçmaları için kurbanlarına her zaman bir çıkış yolu vermektedir.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.