Speak No Evil

Speak No Evil
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Speak No Evil
58 izlenme
Filmde, birbirinden tamamen farklı kültürlere ve farklı sınırlara sahip olan iki ailenin dostça başlayan ama düşmanca sonlanan hikayelerinin anlatıldığı sıra dışı bir konu işleniyor. Biri Danimarkalı diğeri Hollandalı olan iki aile ilk tanıştıklarında her şey çok güzeldir ama aradaki farklılıklar böyle devam etmeyeceğinin gerçeğidir. Bir gün biri diğerinin evine konuk olunca yaşanan yanlış anlaşılmalardan ve farklı tavırlardan doğan şüphe işleri gittikçe karanlığa sürüklemektedir. Dostluğun ve düşmanlığın, sevginin ve nefretin, iyiliği ve kötülüğün arasında ince çizgi hiç bu kadar görünür olmamıştı.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.