Sonbahar Kızı

Bo we mnie jest seks
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Sonbahar Kızı
159 izlenme
IMDb: 6.0
Kalina Jędrusik 1960’lı yıllarda sanatsal kimliğiyle ortaya çıkmış. Dönemin gösterişli,başarılı en ünlü yıldızıdır. Kalina Jędrusik tüm Polonya’da adını duyurmuştur ve sanat caiması’nın göz bebeği olmuştur.Oyuncu Stanislaw Dygat’la evlidir.Fakat kocasının da kabullendiği bir şarkıcıyla da çok yakın samimiyeti azımsanmayacak ölçüde bir ilişkisi vardır.Bu ve üzerine Barborka’daki gösterisinde başına gelen olumsuz olay halkın ve yetkililerin tepkisine yol açar.Televizyon yasağı başlar. Kalina Jędrusik’a aşık olan televizyon sektöründe yönetici konumundaki memur aşkına yanıt bulamamıştır ve bu olay onun çıkarına olacaktır.İntikam için Kalina’yı sanat camiasından düşürmek ister. Kalina Jędrusik bir anda kariyerine yapılmış bu kötü hamle ile nasıl baş edecektir?Ayakta kalacak ve mesleğine devam edecek midir?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.