Son Hesap

Final Account
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Son Hesap
110 izlenme
Yapımın bitmesi yaklaşık 10 yıl sürmüştür. Nazi Almanya’sında, NSDAP'ye bağlı bir teşkilat olan Schutzstaffel’in üyelerinin röportajlarının bile yer aldığı yapımda o zamanlarda yaşamış olan daha birçok kişinin röportajlarına da yer verilmiştir. Nazi Almanya’sında yaşayıp hem mağdur olanları hem de suç işlemiş olanları izliyoruz. Savaş suçlularının yer alıp özellikle kendini ifade ettiği filmde herkes kendi hayatları için az da olsa ders çıkarabilecektir. Bu kişiler hem o zamanlarda yaşadıkları anılarını anlatıyorlar hem de yaşadıkları şeylerin kısa değerlendirmelerini yapıyorlar. O dönemleri yaşayan isimlerin birinci ağızdan anlatacakları şeyler de neler olacak?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.