Son Durak 5

Final Destination 5
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Son Durak 5
188 izlenme
Günün birinde sevgilisi Molly ve çalıştığı yerdeki birkaç arkadaşıyla beraber küçük bir yolculuğa çıkan Sam, başına geleceklerden henüz habersizdir. Yaptıkları otobüs yolculuğunda üzerinden geçecekleri bir köprünün çöktüğünü ve herkesi büyük bir felakete sürüklediğine dair bir rüya gören Sam, bu durumdan oldukça etkilenir ve başta sevgilisi Molly olmak üzere yedi arkadaşını daha otobüsten çıkartır. Bir süre sonra meydana gelen kazayla birlikte hayatlarını kurtardıkları için sevinçli olan arkadaş grubunun, ölümün hiçbir zaman aldatılamaz olduğunu öğrenmeleri çok da uzun sürmeyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.