Soğuk Rekabet

Ur spår
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Soğuk Rekabet
8 izlenme
Wfilmizle farkıyla sizlere sunulan bu 4k formatındaki filmde iki kardeşin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Filmde iki kardeş birbirinden oldukça farklıdır. Daniel oldukça iyi bir yöneticiyken kardeşi Lisa onun tam tersi olarak alkolik bir kadındır. Fakat ikili bir gün beklenmedik şekilde kendilerini 90 kilometrelik bir kayak parkurunda beraber yarışı kazanmak için çabalarken bulurlar. Fakat bu kadar zıt iki karakterin bunu başarması sanıldığından daha zor olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.