Sniper. The White Raven

Снайпер. Білий Ворон
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Sniper. The White Raven
148 izlenme
Mykola bir pasifisttir. Adamın şu dünyadaki en önemli amaçlarından birisi insanlığa faydalı olmaktır. Bunun için elinden geleni de yapmaya çalışıyordur. Bir gün Mykola’nın yaşadığı bölgeyi de savaş vurur. Donbass’ta savaş, şiddetini farklı şekillerde göstermeye başlar. Bir gün militanlar Mykola’nın karısına saldırırlar. Karısı hamiledir bir de Mykola’nın. Ardından karısı ne yazık ki ölür. Mykola adeta yıkılır. Hem karısı ve doğmamış çocuğu öldürülmüştür hem de evi yakılıp yağmalanmıştır. Mykola kendisini biraz daha iyi hissettikten sonra ayaklanır. Karısının katillerinin peşine düşecektir. Bunun için keskin nişancı olmaya karar verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.