Sniper: Rogue Mission

Sniper: Rogue Mission
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Sniper: Rogue Mission
60 izlenme
Film bir nişancı olan Brandon’ın bir gün oldukça zorlu bir görevle karşı karşıya kalmasını anlatmaktadır. Brandon Zero ve Lady Death isimli üç iyi ajan çok kötü suçlar işleyen çeteleri durdurmak adına bir plan yaparlar. Fakat bu planları uygulayabilmek ve fuhuş için kaçırılan kadın ve kız çocuklarını kurtarabilmek için yaptıkları planı hayata geçirebilmek için tek bir şeye ihtiyaçları vardır. O da bu grup ve çetelerin içine sızabilmek için onlarda kendi başlarına bir çete kurup içlerine sızmalıdırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.