Skyfire

天·火
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Skyfire
79 izlenme
Okyanusun ortasında kendi egemenliğini yürüten ve eşsiz güzelliğiyle adeta cenneti aratmayan Tianhuo adası baş döndürecek güçtedir. Dünyaca ünlü Pacific Rim, volkanik kuşağındaki bu adanın ateş çemberinde yer aldığı göz önünde bulundurmadan gezi ayarlıyor. Adada bulunan volkanın patlama riski olmasına aldırış etmeyen topluluk kendini büyük bir riske atarak tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor. Daha fazla dayanamayan volkan patlar ve adada bulunan her şeyin herkesin hayatı alt üst olur. Ortalık alev alanına dönen adada yaşam mücadelesi vermek oldukça zorlaşmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.