Siyah İnci

Black Beauty
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Siyah İnci
302 izlenme
Vahşi bir at ve genç bir kız onları ömür boyu bir arada tutacak olan sıkı bir bağ ile birbirlerine bağlıdırlar. Amerika’nın doğusunda özgür olarak doğmuş, yuvarlanıp sürüklenerek ruhları birbirine bağlı olduğu sahibi genç kızla tanışan bir attır Black Beauty. İkisinin arasındaki bağ, Baeuty’ i maceralardan farklı bölümlere taşıyacaktır. Ahırda ve evlerinde çıkan yangının ardından genç kız ailesiz kalır. Jo dayısının çiftliğine gönderilir. Jo ve Black Beauty buradaki ahırda tanışırlar. Beauty herkesten uzaklaştırılmış yalnız ve vahşi bir attır. Beauty daha öncesinde birçok farklı sahibe satılmış ve ağır işlerde çalıştırılmış yorgun bir attır. Jo burada ahır bakımına yardım edip Beauty ile yakınlaşmaya çalışırken çiftlikteki kişiler onu kötü koktuğu için dışlanır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.