Sırtımdaki Bıçaklar

All the Old Knives
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Sırtımdaki Bıçaklar
166 izlenme
Viyana’da bir uçak kaçırma olayı yaşanır. CIA kimsenin burnu kanamadan halledilmesini ister. Ancak işler ters gider ve tüm uçak mürettebatı, yolcular ve teröristlerle birlikte toplam 120 kişi hayatını kaybeder. Operasyonu Vick Wallinger yönetiminde bir grup düzenlemektedir. Ajan Wallinger sekiz yıl sonra bu dosyanın yeniden açılması için kaçırma olayında birlikte çalıştığın Ajan Henry Pelham ile bir bilgi paylaşır. Görünen o ki CIA içinde bulunan bir köstebek teröristlerle bilgi paylaşmış ve operasyon bu yüzden başarısız olmuştur. Henry Pelham köstebeği bulmak için bir soruşturma yapmalıdır. Operasyonda bulanan ajanlarla konuşmak için listesindeki isimleri tek tek sorguya alacaktır. Sekiz yıl önce gizli bir ilişki yaşadığı ve olaydan sonra hiç görmediği Ajan Celia Harrison ile bir akşam yemeğinde buluşur.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.